Efekt 10 tysięcy brzuszków w ciągu 30 minut? Sprawdź jak to możliwe!

Piękna sylwetka w konwencjonalnym wydaniu jest efektem regularnych ćwiczeń, stosowania odpowiedniej diety, a przede wszystkim dużej dawki wewnętrznej motywacji.

Czasem jednak zdarza się, że ćwiczenia nie pomagają, dieta nie przynosi upragnionych efektów, a motywacja ulatnia się zbyt szybko. Wówczas z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest uzyskanie pięknego wyglądu, rodem z okładki czasopism. Jednym z nich jest InShape, któremu przyjrzymy się w tekście nieco bliżej.

InShape – na jakiej działa zasadzie?

InShape to nowoczesne urządzenie, z którego pomocą możesz skutecznie wymodelować mięśnie swojego ciała lub skupić się na redukcji tkanki tłuszczowej – możesz też połączyć jedno i drugie, dzięki czemu stworzysz piękną sylwetkę bez grama zbędnego tłuszczu. Jak to działa?

InShape wytwarza impulsy elektromagnetyczne, które docierają bezpośrednio do tych partii mięśniowych, które chcesz stymulować. Dochodzi do intensywnych, częstych skurczów mięśni, dzięki którym możesz uzyskać efekt nawet do 10 000 brzuszków w ciągu 30 minut – tyle właśnie trwa jedna sesja z urządzeniem InShape. Wzmożona praca mięśni zmusza je do zwiększonego poboru energii, co oznacza, że korzystają one z nagromadzonego w organizmie nadmiaru tłuszczu, spalając go.

Największe zalety korzystania z InShape

  • Sukces masz w zasadzie gwarantowany. Po ustaleniu ilości niezbędnych sesji możesz cieszyć się wymarzoną sylwetką już po dwóch tygodniach.
  • Brak czasu rekonwalescencji. Jest to po prostu stymulacja impulsami – po zakończeniu sesji możesz wrócić do codziennych spraw.
  • Brak efektów ubocznych – InShape nie stwarza zagrożenia dla Twojego zdrowia.
  • InShape jest najbardziej polecany tym osobom, którym zależy na wytrenowaniu wybranych partii mięśniowych. 
  • Możesz liczyć na szybkie i widoczne efekty – jeśli wiesz, że nie wytrwasz na siłowni zbyt długo, a bardzo Ci zależy na wysmukleniu ciała lub spaleniu nadmiaru tłuszczu, InShape może być dla Ciebie najlepszym wyborem.
  • Efekt utrzymuje się nawet do kilku miesięcy! I nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby poddać się kolejnej serii za jakiś czas. 

Czy InShape zagraża mojemu zdrowiu?

Urządzenie, które w ciągu dwóch tygodni pozwoli mi mieć sylwetkę niczym bogini, nie wymaga ode mnie dodatkowych ćwiczeń i zabiegów chirurgicznych, nie ma skutków ubocznych? Choć na pewno spowoduje to reakcję pełną niedowierzania, tak właśnie jest. InShape wytwarza impulsy elektromagnetyczne, zmuszające mięśnie do znacznie bardziej intensywnego wysiłku, niż w przypadku klasycznego treningu, lecz nie ma to wpływu na tkanki poboczne – oddziaływanie dotyczy konkretnie tylko tych mięśni, które chcesz wytrenować. 

Jak wygląda zabieg?

Jedyne, co musisz zrobić, to założyć opaskę, odpowiedzialną za przesyłanie impulsów na ten obszar ciała, który chcesz wytrenować. Następnie kładziesz się i… urządzenie do modelowania sylwetki robi wszystko za Ciebie! Do wyboru masz programy skupiające się na rzeźbieniu mięśni, spalaniu tkanki tłuszczowej lub na zapewnieniu efektu stretchingu. 

Gdzie mogę się udać, aby skorzystać z sesji?

Rośnie w Polsce liczba gabinetów medycyny estetycznej, w których możesz w całkowicie nieinwazyjny sposób zupełnie odmienić swoją sylwetkę. Znacząca część z nich korzysta z urządzeń dostarczanych przez Into Beauty – dystrybutora nowoczesnych urządzeń medycznych. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie gabinetu do potrzeb nowoczesnych pacjentów. 

Jeśli zależy Ci na znalezieniu gabinetów medycyny estetycznej, które mogą pochwalić się wysokiej klasy sprzętem, odwiedź naszą stronę i w zakładce “Gabinety” sprawdź lokalizację placówek medycznych, które korzystają z naszych urządzeń. 

InShape – czy warto?

Jest to ważne pytanie, jakie warto sobie zadać na koniec. Otóż skorzystanie z InShape nie pociąga za sobą stałych konsekwencji. Nie narażasz się na urazy czy powikłania. Możesz z powodzeniem porównać tradycyjne metody walki o smukłą sylwetkę z korzystaniem z innowacyjnych technologii i zdecydować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. 

August 23rd, 2021 by