Icoone zabieg przeciw cellulitowy i modelujący sylwetkę

Być może to bolączka współczesności, że tak na wszystko nie mamy czasu, że bardzo mocno staramy się go zatrzymać. Popularność różnego typu zabiegów modelujących ciało jest coraz większa, a co za ty idzie technologia również przyspiesza. W pogoni za pięknym ciałem, idealną sylwetką i zdrową jędrną skórą udajemy się do profesjonalistów, bo mamy przeświadczenie, że zabiegi, jakie możemy wykonać w domu, są niewystarczające. Dzięki nowoczesnym aparatom, niemalże cudownym kosmetykom i najnowszej technologii uzyskujemy jędrną skórę, piękną sylwetkę, a co najważniejsze doskonałe samopoczucie.

Zadbaj o ciało i bądź szczęśliwy

W pogoni za pięknem warto sięgać po zabiegi bezpieczne i nieinwazyjne. Najnowsza technologia Icoone Rzeszów potrafi niemalże wyrzeźbić ciało dokładnie tak, jak chcemy. Poza tym to innowacyjna metoda, która pielęgnuje i leczy skórę. W trakcie zabiegów możemy się pozbyć wiotkiej skóry, obrzęków czy też cellulitu, a poza tym (co jest bardzo dla nas istotne) zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej.

Sam Icoone jest urządzeniem do masażu próżniowego, którym zabiegi wykonuje się bezpośrednio na tkance łącznej. Za pomocą głowicy z obracającymi się rolkami z mikrootworkami. Ta technika masażu pozwala osiągnąć niesamowity efekt dzięki działaniu ponad tysiąca bodźców na każdy decymetr kwadratowy ciała. Ta technika nie rozciąga skóry lecz jest skutecznie masowana.

Jak to działa?

Wytwarzanym podciśnieniem można sterować – rozpraszać lub kierować na konkretny punkt – dzięki czemu zabieg jest wyjątkowo bezpieczny nawet dla osób z pękającymi naczynkami. To pozwala dzięki urządzeniu przeprowadzać zabiegi kosmetyczne i medyczne.

Icoone jest przeznaczony dla osób, które mają różnego rodzaju problemy ze skórą, obrzękami, jędrnością czy cellulitem. Pomaga również redukować blizny oraz usunąć tkankę tłuszczową, z którą nie udaje się wygrać nawet dietą czy też ćwiczeniami. Doskonale sprawdza się u pań, które chcą wrócić do formy i wyglądu sprzed ciąży. Z medycznego punktu widzenia Icoone jest zalecany wszystkim, którzy mają problemy z zaparciami, bólami mięśni i pleców, a także osobom, które nadwyrężyły ciało w czasie aktywności fizycznej. Zabieg regeneruje i odpręża wszystkie mięśnie.

Urządzenie posiada 36 dedykowanych programów, a wśród nich aż 16 jest typowo medycznych. Dedykowane są różnym partiom ciała oraz różnym problemom. Warto pamiętać, że coraz częściej z zabiegu korzystają panowie, dla których przeznaczone są specjalne programy ujędrniania i liftingu. Icoone to świetny i co najważniejsze nieinwazyjny sposób na piękne ciało, zdrowy wygląd i doskonałe samopoczucie.

July 10th, 2017 by