Dlaczego warto usunąć zaćmę w OneDayClinic?

Zaćma to obecnie jedna z najczęstszych przyczyn utraty wzroku wśród starszych ludzi. Do najbardziej zagrożonych należą osoby po 60. roku życia. Jedyną możliwością jej wyleczenia jest natomiast przeprowadzenie krótkiej operacji, po której pacjent z pewnością odzyska ostrość wzroku.

Zabieg usunięcia zaćmy jest niezwykle popularny i możliwy do przeprowadzenia u niemal każdego pacjenta. Jest mało inwazyjny, a jednocześnie zupełnie bezbolesny. Operacja zaćmy zapobiega całkowitej utracie wzroku, dlatego decyduje się na nią mnóstwo osób, które zauważyły już pierwsze objawy i starają się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zaćmę warto usunąć w profesjonalnych klinikach okulistycznych, gdzie specjaliści kompleksową zajmą się pacjentem, a do przeprowadzenia zabiegu wykorzystują jedynie nowoczesny i bezpieczny sprzęt.

Dlaczego warto usunąć zaćmę w OneDayClinic?

OneDayClinic od wielu lat specjalizuje się w usuwaniu zaćmy, czego efektem jest powstanie kilku klinik zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra pracownicza, a także nowoczesny sprzęt pozwalają na szybkie i skuteczne usunięcie zaćmy, minimalizując szansę pojawienia się zaćmy wtórnej.

Szeroki wybór pakietów i kompleksowa opieka nad pacjentem zarówno przed, jak i po przeprowadzonym zabiegów sprawiają, że mnóstwo chorych decyduje się skorzystać z ich usług.

Szeroki wybór pakietów – co wyróżnia OneDayClinic?

Możliwość wyboru odpowiedniego pakietu, który jest dostosowany do zasobności portfela oraz problemu, z którym się zmagamy sprawia, że OneDayClinic jest uważany za jedną z najlepszych klinik okulistycznych. W zależności od trybu prowadzenia dotychczasowego życia, pacjent ma możliwość dopasowania soczewki, która znacznie wpłynie na poprawę komfortu i jakości codzienności, a jednocześnie nie nadszarpnie domowego budżetu.

Pacjenci mogą wybierać syntetyczne soczewki jednoogniskowe, asferyczne, wieloogniskowe oraz toryczne. Dodatkowo istnieje możliwość uzupełnienia ich specjalnymi filtrami, które maksymalnie będą chroniły wzrok przed promieniowaniem UV czy światłem niebieskim wytwarzanym przez ekrany monitorów oraz telefonów.

Wiele osób po zabiegu usunięcia zaćmy boryka się z problemem efektu olśnienia, zwłaszcza nocą podczas prowadzenia pojazdów. Specjalistyczne soczewki syntetyczne pozwalają na jazdę samochodem nocą, jak i bezpieczne funkcjonowanie po zmroku.

 

Operacja zaćmy – refundacja NFZ

W klinice OneDayClinic istnieje możliwość poddania się operacji usuwania zaćmy w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Mimo tego, że kolejki są znacznie dłuższe niż prywatnie, pacjent będzie mógł równie skutecznie zlikwidować schorzenie i cieszyć się zdrowym i ostrym wzrokiem.

W ramach NFZ oferowana jest biała soczewka, która nie posiada żadnych dodatkowych filtrów, ale daje szansę pacjentowi na znaczną poprawę wzroku oraz zrezygnowanie z okularów korekcyjnych. Podczas wizyty warto zapytać okulistę o możliwość wykonania zabiegu w ramach refundacji.

Możliwość usunięcia zaćmy w Czechach – dodatkowe koszty?

Specjalistyczna klinika umożliwia pacjentom przeprowadzenie zabiegu usunięcia zaćmy również za granicą – w Czachach. Profesjonalne centrum okulistyczne w Ostrawie charakteryzuje się nowoczesnym sprzętem, a także wykwalifikowaną kadrą z doskonałym podejściem do pacjenta. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na przeprowadzenie zabiegu za granicą może być pewny, że trafi w dobre miejsce.

Personel medyczny zajmie się pacjentem zarówno przed, jak i po zabiegu. W zależności od wybranego pakietu istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu oraz zakwaterowania na miejscu.

Badania po operacji – zabieg w OneDayClinic

Klinika okulistyczna OneDayClinic charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością w usuwaniu zaćmy, ale również tym, że każdy pacjent ma możliwość umówienia się na wizytę kontrolna już 24 godziny po zabiegu. Lekarz przeprowadza kompleksowy wywiad z pacjentem, sprawdzając jego samopoczucie oraz dopytując o inne dolegliwości, które pojawiły się po operacji. Dzięki temu pacjent ma pewność, że jego powrót do zdrowia przebiegnie bez przeszkód i będzie mógł cieszyć się ostrym wzrokiem.

Usuwanie zaćmy w OneDayClinic

Usunięcie zaćmy w OneDayClinic to szansa na odzyskanie wzroku w bardzo krótkim czasie. Operacja usuwania zaćmy trwa zaledwie 20 minut i jest niezwykle skuteczna. Co ciekawe – bez problemu można przeprowadzić ją w ramach refundacji na NFZ lub prywatnie. Pacjent będzie miał także możliwość wyboru odpowiedniej soczewki.

 

August 22nd, 2019 by